KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11611136
*
nr 1161 1136
Blandteknik
Mikael Samuelsson Lewenhagen, MIK, motivet: 92x59
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2018
kl 20:54:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/2 20:41:58
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mik vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
3191 Blandteknik
Arvid Fougstedt (1888-1949), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40
*
Blandteknik
nr 1161 1136
Blandteknik
Mikael Samuelsson Lewenhagen, MIK, motivet: 92x59
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/2 20:41:58 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mik vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
3191 Blandteknik
Arvid Fougstedt (1888-1949), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04 -
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40